چاپ |  بستن پنچره


  امروز: چهارشنبه 23 خرداد 1403

:: آقای حسین گنجعلی در رده سنی زیر 10 سال و آقای وحید زالخانی در رده سنی زیر 16 سال اول شدند .
منبع:
تاريخ درج: يکشنبه 21 شهريور 1389

متن کامل : 

مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج تهران در رده سنی زير 10 سال روز پنجشنبه 18 شهريور ماه با حضور 49 شطرنج باز برگزار گريد. حضور پر شکوه اين علاقمندان همزمان با شب عيد سعيد فطر بسيار جذاب و ديدنی بود که با حمايت بيدريغ والدين گرامی شرکت کنندگان باعث دلگرمی برگزار کننده اين دور از رقابتها شده بود .

در پايان شش دور رقابتهای تنگاتنگ،آقای حسين گنجعلی توانست با کسب 5/5  امتياز مقام اول را از آن خود سازد، آقايان فرزين عسگری ، کسری آبادی ، علی منظوری، عرفان سعادتی و مهدی نعيمی نيز با کسب 5 امتياز مشترکا" دوم شدند که در نهايت به لحاظ پوئن شکنی تعريف شده در آئين نامه مسابقات فرزين عسگری دوم و کسری آبادی سوم شدند. علی منظوری ، عرفان سعادتی و مهدی نعيمی به ترتيب در رده های چهارم تا ششم ايستادند. خانم تارا اصغر پور در دور ششم وضعيت برنده را با يک اشتباه به باخت تبديل نمود و مقام اول را با مقام هفتم تعويض کرد، ايشان به عنوان بهترين دختر شرکت کننده انتخاب شدند و جايزه ای طبق آئين نامه دريافت نمودند.

 

نتایج دور به دور و رده بندی نهایی

 

 

روز جمعه مصادف با عيد سعيد فطر نيز رقابتهای زير 16 سال با حضور 18 ورزشکار برگزار گرديد. اين رقابتها نيز در شش دور و با زمان 15*2 و 5  ثانيه پاداش به ازای هر حرکت پيگيری شد که در پايان آقايان وحيد زالخانی با 5/5 امتياز اول و سياوش زاد مجيد با کسب 5 امتياز دوم و خانم ايپک فداکار با کسب 5/4  سوم شدند.

در ضمن خانم جسيکا عيسايان با کسب 4 امتياز مقام بهترين دختر را از آن خود نمود.

 

نتایج دور به دور و رده بندی نهایی
 

چاپ |  بستن پنچره